TemaCC DIGITAL •

Google Reklamları

Belirlenen hedef kitlenin internette gezinirken kullanıcı davranışlarına göre ayarlanmış olan reklam planlamasında, markanızı kullanıcı/tüketiciye fark ettirmek adına hazırlanmış Google reklam modellerini kullanıyoruz.

Google Adwords ile belirlenen anahtar kelimeler ile kullanıcıların arama motorunda arattıkları kelimeler ilişkilendirilerek Google arama sayfasının en üstünde, veya altta kullanıcıların kolay ulaşabilecekleri yerlerde yer almasını sağlar. AdWords Reklamları sayesinde Google arama sonuçlarında bulunulurluğunuzu artırın.

Neden Adwords?

Hedef Kitlenizi Genişletin Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, İnternet satışlarını artırmak veya mevcut müşterilerinizin ilgi düzeyini yükseltmek gibi farklı amaçlarınız olabilir. Google AdWords sayesinde hepsi mümkün. Google AdWords ile marka bilinilirliğiniz artırın.

Reklamları Bölgesel Olarak Hedefleyin

Google Adwords ile reklamlarınızı belirli ülkelerdeki, bölgelerdeki veya şehirlerdeki ya da işletmenizden veya mağazanızdan belirlenmiş bir uzaklıkta bulunan müşterilere hedefleyin. Hedef kitlenize ulaşmanın farklı tüm yollarını Google AdWords ile deneyimleyin.

Markanız için Doğru Hedef Kitleye Doğru Zamanda Ulaşın

Dijital Pazarda ki rekabetten uzak kalmayın. Google Adwords sizler için sunduğu reklam modellemeleri sayesinde, hedef kitlenize sunduğunuz ürün ve hizmetleri tam aradıkları size ulaşmasını sağlayın.

Tıklama Başına Ücretlendirme

Tıklama (click) başına maliyetler sektör sektör değişiklik gösterir ve her kelimenin kendine içerisinde bir ücreti vardır. Reklam planlaması yapılırken, kampanya için bir bütçe belirlenir ve ödeme yapılır. Reklamların görüntülenmesi ücret gerektirmez; yalnızca tıklama başına belirlenen ücret toplam ödemeden düşülür.

Doğru Hedef Kitleye Doğru Zamanda Ulaşın

temacc-adwords-reklamlari-search

AdWords Arama Ağı Reklamları

temacc-adwords-reklamlari-gdn

Adwords GDN Reklamları

temacc-adwords-reklamlari-remarketing

AdWords ReMarketing Reklamlar